Jesteśmy firmą rodzinną i zajmujemy się produkcją różnych wyrobów z drewna od 1989 r.

Specjalizujemy się w produkcji drzwi na bazie litego drewna. Wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla stałych odbiorców. Działamy na terenie całej Polski, zaopatrujemy również klientów z innych państw Europy.

Wykonujemy na wymiar:

1/ Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, dwuskrzydłowe, przesuwne, wahadłowe, łamane, itp.

2/ Okna skrzynkowe, jednoramowe, pojedyncze, łukowe, itp.
3/ Schody, balustrady itp.
4/ Okiennice.
5/ Inne:

- ościeżnice regulowane,
- korony nad drzwiami,
- opaski drzwiowe,
- listwy przypodłogowe,
- parapety,
- boazeria,
- sumiki,
- podłogi drewniane,
- ramy obrazowe,
- belki sufitowe tzw. Koryta,
- inne wyroby z drewna.

6/ Meble: łóżka, komody, stoły, meble ogrodowe itp.

7/ Zapewniamy:

- pomiary, wycenę,
- montaż, transport
- szklenie itp.
- cyklinowanie,
- malowanie


Zapraszamy !

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Stolarskie Ewelina Sitkiewicz, ul. Szkolna 18a, 86-141 Lniano,

z którym można kontaktować się telefonicznie:

608 642 670 lub elektronicznie poprzez adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Państwa dane będą przetwarzane w celu: - wystawiania i eksploatacji faktur na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze art.6 ust.1 lit.c RODO. Podanie danych jest wymogiem ustawowym, niezbędnym do wystawienia dokumentu sprzedaży (faktury), - dane będą wykorzystywane w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności rachunkowych i podatkowych, - w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa z obowiązkiem archiwizacji dokumentacji rachunkowej. Mają Państwo prawo żądać dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania. Jeżeli uznają Państwo, iż zostały naruszone przepisy RODO mogą wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.